سوء استفاده اخلاقی به نام انرژی درمانی! شفای این نسخه جنون است- هایپرکلابز

به عنوان مثال، وقتی کلید برق روشن است، چراغ روشن می شود و مدار بسته باشد لامپ خاموش شده و هیچ نوری نیست. با فراگیری جذب آگاهانه این پرانا شخص می تواند نیروی حیاتی ، ظرفیت انجام کار و توانایی روشن بینی خود را افزایش دهد . ما در نقاطی از بدن که در طب سوزنی قرار بوده تا سوزنهایی را برای تحریک نقاط درمانی یا انرژی به کار ببریم به جای این سوزنها از یک تکه نخ تقریبا” 2 سانتی متری قابل جذب و سازگار با بدن به همراه سوزن مخصوصی استفاده می کنیم و آن نخ را در نقاط طب سوزنی کاشت میکنیم. اگر ما بخواهیم در زبان و فرهنگ خود معادلی را برای آن پیدا کنیم تمام خصوصیت هایی که برای جان در نظر می گیریم را آنها برای پرانا در نظر می گیرند. این سنگ ما را در برابر حوادث و بلایا محافظت می کند. با توجه به مشاهدات اخیر، نوع عقیق سبلان برای مصارف زینتی، انواع زیور آلات ، طب سنگ درمانی ، مصنوعات سنگی، دکوراسیون و طراحی داخلی بسیار مناسب تشخیص داده شده است. سطح انرژی را می توان با فشار دادن نوک زبان به سقف دهان به طور موقت و آسان افزایش داد.

از آدمای عصبی و حسود دوری کنید چون انرژی افراد دیگر روی شما هم تاثیر می گذارد. خصوصیت دیگر آن که می تواند پیچیده تر باشد این است که در زمان خاصی هم نیست و در واقع می تواند در زمان حرکت کند. از دیدگاه هندی ها چیزی که می توان به واسطه آن به انسانها، حیوانات موجودات هستی داد پرانا نام دارد. در واقع پرانا در زمان ها یا مکان های موازی قابل انتقال و جابجایی است. هنگامی که ما پرانا را در هستی قرار می دهیم متوجه می شویم که زمانی که دعا می کنیم انرژی و نیروی ما از آن طریق به یک مکان دیگر انتقال پیدا می کند. چیزی که در هستی وجود دارد و باعث می شود موجودات زنده به واسطه آن حیات پیدا کنند. در فصل سرما برای رفع این بمیاری از خواص لیمو ترش خشک غافل نشوید. سعی کنید در نوشیدنی هایتان از آب لیمو استفاده کنید. ارتباط با طبیعت، گوش سپردن به آوای طبیعت، غرش جویباران، رقص برگها در وزش بادها و … Reiki ریکی بخش از وجود همه مخلوقات جاندار و بی جان است که در پیچیدگی ها و شلوغی های ذهن بشر به فراموشی سپرده شده است Reiki ریکی کالبد دیگری از مخلوقات است که با کالبد جسمانی شان عجین و آشنایی و استفاده از آن می تواند ما را به لایه های عمیق تری از بهشت وجودمان، بهشت تجربه یگانگی، آرامش و شفا رهنمون نماید.

پرانا در واقع چیزی است که ما در فارسی به آن نیروی جان میگوییم. کلمه “پرانا” به معنی “انرژی” است و انرژی زندگی یا نیروی زندگی می باشد طبق سنت هندوها، پرانا و انرژی بیکران در همه جا حاضر است، و اصلی ترین منبع زندگی است. مفهوم انرژی زندگی در بسیاری از فرهنگ های دیگر یافت می شود. عقيق از جمله سنگ های خوش يمن بوده و مخاطرات و حوادث زندگی را کاهش داده و در محافل عرفانی اعتقاد بر اين است که برای هر نوع سنگ، فرشته نگهبان و ياری دهنده ای هست که به تکامل سنگ و صاحب آن همت می گمارد. وجود “هاله” در دوران باستان شناخته شده بوده و کاملا مشهود است که تصاویر خدایان و مقدسین در هر نژاد و مذهبی یک درخشش طلایی دارد که سر و بدن آن ها را احاطه کرده و حتی از کف دست آن ها بیرون می آید. با این حال، این دانش قرن ها محرمانه بود و به صورت پنهانی آموزش داده می شد و افراد معدودی آموزش می دیدند، تا از سوءاستفاده از آن جلوگیری شود.

پس انرژي درماني براي خود اصولي دارد و كسانيكه ادعا ميكنند توانايي انجام اين روش را دارند بايد با تكنيكهاي علمي و عملي آن كاملاً آگاه باشند و بر روي آنها تسلط يابند. اگرچه هیچ شواهد علمی مبنی بر اینکه کریستال تراپی به عنوان یک روش درمانی عمل می کند وجود ندارد ، اما افراد بیشتری به دنبال مزایای بالقوه ای هستند که بلورها ارائه می دهند. در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که درمان های انرژی می تواند خود سرطان را درمان کند. البته لازم به ذکر است که باید این اصل را در نظر بگیرید که نیروی چی منشا ذهنی دارد و بجز ذهن شما هیچ عاملی این نیرو را در اختیارتان قرار نمیدهد که در ادامه این مقاله به صورت اساسی به این موضوع خواهیم پرداخت. امروز می خواهیم شما را با این انرژی حیاتی که از گیاهان و مواد غذایی دریافت میکنید آشنا کنیم. 3. برای افزایش پرانا با آدمای پر انرژی معاشرت کنید. گیاهان نیز منبع سرشار پرانا هستند . برآورد ساخت این مراکز 18 ماهه است و منابع مالی آن نیز تامین شده است. انواع حرکات شنا، تمرینات ورزشی در آب و آب درمانی، باعث میشود گردش خون در سراسر بدن مطلوبتر صورت گیرد، در نتیجه فشارخون پایین آمده و در درازمدت ضربان قلب در حالت استراحت نیز کاهش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید