تعرض به زنان ایرانی در کلاس انرژی درمانی!

آلو دارای طبع خنک و مقدار زیادی قند و هیدرات کربن دارد و خواص زیادی دارد و سرشار از ویتامین های (آ، بی ، سی) و آهن و کاروتن است و همچنین، مقوی برای ورزشکاران و دارای فسفر، کلسیم، پتاسیم و پروتئین است. یکی از این میوه های قرمز رنگ آلو است که می توان آن را معدنی از خواص و ویژگی دانست . احتمالا معروفترین گیاه علفی چینی، جینسِنگ است .این گیاه سرشار از گونههای همیشهسبز و حاوی ترکیبات طبیعی است. بلغور جو دوسر سرشار از فیبر و بعضی پروتئین ها است که هر دوی این ها در احساس سیری کمک می کنند. تخم مرغ یکی از کامل ترین انواع پروتئین است (حدود ۹۷ درصد از پروتئین موجود در تخم مرغ جذب بدن میشود!). همین حالا برای درمان انواع بیماریها و اختلالات جنسی خود با استفاده از طب سوزنی اقدام کنید. با توجه به مشاهدات اخیر، نوع عقیق سبلان برای مصارف زینتی، انواع زیور آلات ، طب سنگ درمانی ، مصنوعات سنگی، دکوراسیون و طراحی داخلی بسیار مناسب تشخیص داده شده است. زنان به خوردن شکلات علاقه مند هستند، زیرا تحقیقات نشان داده که شکلات باعث می شود حالات و روحیات افراد تغییر کند. از آن جایی که اثر دارو نما در بسیاری از مطالعات علمی دارای یک اثر قابل اندازه گیری است ، بسیاری از افراد معتقدند که انرژی درمانی می تواند به افراد مبتلا به سرطان در بهبود روحیه و ایجاد آرامش درونی کمک کند .

دریافت مقدار کمی جینسنگ ممکن است به تنظیم کورتیزول و عملکرد درست بدن، کمک کند. برای مقابله با آن، با برگهای گزنه (ترجیحا برگهای تازه، اما برگهای خشک هم مؤثر هستند) چای درست کنید. جو دوسر حاوی فیبر محلول است که در واقع جلوی بالا رفتن آنی و یکباره قند خون را می گیرد و از سقوط یکباره آن هم جلوگیری می کند. آهن عنصر ضروری و مورد نیاز بدن است و بدون آن، بدن نمیتواند به اندازهی کافی، گلبولهای قرمز تولید کند. انرژی درمانی هوشمندانه به نقاط مورد نیاز بدن جاری میشود. سوی، چوا کوک، انرژی درمانی، ص ۲۴۷. دکتر هاشمی درخصوص تفاهم نامه ی احداث و تامین منابع مالی مرکز آموزشی، پژوهشی، تشخیصی و درمانی سرطان گفت: مرکزی که امروز تفاهم نامه آن به امضا می رسد، با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی ایران و سازمان انرژی اتمی بوده و در واقع مرکزی مهم در حوزه تشخیص و درمان سرطان است. وقتی صحبت از واکنش هورمونی به استرس میشود، سیستم آدرنال، مرکز فرماندهی بدن است. تصور میشود این گیاه با بهبود بخشیدن عملکرد سیستم آدرنال، به رویارویی بدن با استرس کمک میکند.

همانطور که میتوانید تصور کنید، کمبود اکسیژن باعث می شود عملکرد بدن کم شود و در نهایت، خستگی را به همراه دارد. بسیاری از افراد تصور میکنند مصرف اکسیژن با ورود آن به ریهها، پایان مییابد، اما اکسیژن باید کل بدن را طی کند و به تمام سلولها و اندامهای بدن برسد تا به آنها توانایی کار کردن بدهد. خستگی ممکن است بر روابط فرد هم تاثیر بگذارد و کسانی که حس این افراد را درک نکنند ممکن است آنها را تنبل فرض کنند. بامبو انرژی به شدت قوی و مثبتی را حمل میکند و هالهای بسیار قوی دارد و بسیار شفابخش است و بسیاری افراد بامبو را به همین دلایل دوست دارند. این گیاه در آمریکای شمالی، همینطور آسیای شرقی پیدا شده است. صبحها، سطح کورتیزول بدن ما در نقطهی اوج خود قرار دارد و سپس به تدریج در طول روز، کم میشود، اما اگر سطح آن بالا باقی بماند، این ریتم روزانه، همینطور خواب باارزشی که برای سرحال شدن به آن نیاز داریم، مختل میشوند. طب مکمل یا جایگزین به مجموعه روش هایی اطلاق می شود که دارای اصول و روش های تشخیصی و درمانی متفاوتی با طب رایج می باشد.طب مکمل شامل 50 سیستم متفاوت است که امروزه از میان آن ها بیش از 20 روش تشخیصی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، به طوری که در حال حاضر بیش از 3/1 میلیارد نفر از مردم جهان تحت پوشش طب آلترناتیو قرار گرفته اند.

طب سوزنی یک درمان کاملا طبیعی است و در صورتی که تحت نظر پزشک حرفه ای و متخصص انجام شود هیچگونه عوارضی نخواهد داشت. شیر آب بدن را تامین می کند و زمانی که عرق می ریزیم تعادل الکترولیت بدن را تامین می کند. متاسفانه فرد تا احساس بی حالی می کند سعی می کند که چرتی بزند و استراحت کند، در صورتی که وقتی فرد تمام روز را به خاطر بیماری در رختخواب دراز میکشد، احساس خستگی و بیحالی او بیشتر میشود. حتی برای افزایش تمرکز انرژی به قسمتهای خاص بدن میتوان هرمهای فلزی را بر سر گذاشت، اما معمولاً در این روش توصیه میشود هرم را روی مچ دست چپ قرار دهید تا تمرکز انرژی به طور مناسبی صورت گیرد. دست به تنهایی چندین چاکرا دارد.مهمترین آن کف دست و بقیه بین مفاصل آن هستند. با به دست آوردن مقدار کافی پتاسیم، میتوان احساس ضعف بی حالی خود را رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید