انرژی درمانی، از ظهور تا حضور

یکی دیگر از دلایل مهمی که ثابت می کند انسان انرژی دارد و می توان از طریق انرژی درمانی افراد بیمار را مداوا کرد، تأثیرات آهن ربا بر سلامتی انسان است. نخستین فعالیت دستگاه رادیوتراپی انرژی بالای رازی دو هفته پیش با پذیرش اولین بیمار نیازمند رادیوتراپی انرژی بالا جهت درمان سرطان سینه به ثبت رسیده است. برای خرید و راه اندازی دستگاه رادیوتراپی رازی رشت مجموعا اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی صرف و پس از طی مراحل فنی و اخذ مجوز بهره برداری از سازمان انرژی اتمی ایران آماده بهره برداری شده است. نبص خبر؛ دستگاه رادیوتراپی شتاب دهنده انرژی بالا(High energy) که در سیر درمانی بیماران سرطانی بسیار حائز اهمیت است در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت به بهرهبرداری رسید. 2)سازمان بهداشت جهانی در سال 2007 به روشهای متافیزیک مثل: هیپنوتیزم و ریکی، عنوان «طب مکمل» یا «طب موازی» اطلاق نمود و سازمان بهداشت جهانی بعلت فوائد زیاد طب مکمل، تمام کشورها را ملزم به استفاده از روشهای طب موازی و ترکیب آنها با پزشکی نوین در سیستم درمانی هر کشور نموده است. همچنین، هر سال، صدها کتاب درباره علوم باطنی و فوائد آن توسط، پزشکان و متخصصین دانشگاهی در جهان به زبان های مختلف چاپ می شوند. چون انسان اصولاً انرژی است و ما در دنیایی مملو از انرژی های مختلف زندگی می کنیم.

این مراكز مسؤول تبادل انرژی بین هالهٔ انسان و هالهٔ كیهان(ارسال و دریافت انرژی) و همچنین مسؤول متعادل كردن انرژی در سطوح مختلف هاله میباشند. در انرژی درمانی، درمانگر یا از انرژی هالهٔ خود میدهد و یا به صورت كانال و مجرایی برای انتقال انرژی كیهان عمل میكند، كه حالت دوم برای درمانگر و درمانجو مفیدتر است. مهم است که بدن شما صاف و ستون فقرات در حالت بدون انحراف قرار داشته باشد، به طوری که تنفس شما قسمت بالایی شکم را حرکت میدهد و احساس میکنید هوا به بدنتان هجوم آورده است. هر اتم، هر قسمت از یک اتم، هر الکترون، هر ذرهی بنیادی، حتی افکار و آگاهی ما، همه نوسان دارند. همه عرفا و باطن گرایان بر این عقیده هستند که انسان، موجودی دو بعدی یا دو وجهی ست، یعنی از بخش فیزیکی و ماورائی به وجود آمده است. آیا براستی این همه ظرافت و در عین حال پیچیدگی در خلقت انسان و ابعاد ماورائی او، نشانهٔ بزرگی و عظمت خالق یكتا نیست؟ وجود رنگ یا لكههای سیاه در هاله نشانهٔ خوبی نمیباشد. بچه های مهد کودکی رو بردند در مزارع گل و گفتن شما در بین مسیر هایی که بین ردیف های گل وجود داره بازی کنید و راه برید و بدوید ولی به گل ها صدمه نزنید.

این ویتامین به صورت کپسول مایع در دسترس می باشد. هاله هر فرد به صورت خواسته یا ناخواسته در معرض آسیب از طرف دیگران میباشد. دیده بان: آیا امکانش هست که افراد در اثر اطمینان و اعتماد به فرد مدعی به خودشان تلقین کنند؟ همین فرد حالا هم مدعی است که با آوازخواندن روی دیگران تأثیر مثبت میگذارد! کسی که ریکی را می گیرد یا به مرحله استادی ریکی می رسد در صورتی که مراحل یادگیری این تکنیک را بدون این پیش شرط ها طی کرده باشد مدعی مقدس بودن معلم معنوی بودن و من رسیده ام و برایش زحمت کشیده ام و دیگران نکشیده اند را نخواهد داشت. برای تقویت چشم و درمان بیماری های چشمی فیروزه را روی چشم بگذارید و یا به آن نگاه کنید و یا از فیروزه برای تهیه سرمه استفاده نمایید.بهتر است کسانی که در شب دید خود را از دست می دهند ، از سرمه سنگ فیروزه استفاده نمایند. طب فشاری نوعی درمان است که برای ارتقا روند خود ترمیمی بدن سیگنال هایی را به بدن ارسال می کند.

البته به دنبال ترمیم نقاط آسیب دیدهٔ هاله، عوارض و بیماریهای موجود در بخشهایی از جسم، روان و روح كه در ارتباط با این نقاط بودهاند نیز بهبود مییابند. 6) اختراع دستگاه هایی نظیر: عکسبرداری کریلیان و دستگاه ویدئویی هاله، که از هاله اطراف بدن و 7 چاکرا (که غیر قابل دیدن هستند) عکس می گیرد. برخی انگلهای متافیزیك نیز با تغذیه از هالهٔ انسان باعث تخلیه انرژی هاله میشوند. دانشمندان متافیزیك بر اساس ادراك، تحلیل و دقت خود آنرا به سه، پنج، هفت و دوازده لایه تقسیم كردهاند. هر رنگ اگر به صورت شفاف، درخشان و روشن باشد خوب و اگر به صورت كدر، تیره و مات باشد بد است. تا آنجایی که امکان دارد خانه را تمیز و مرتب نگه دارید تا توازن و تعادل میان انرژیهای مثبت و خوب در منزل شما برقرار شود. وقتی که آهن ربا در تماس با قسمتی از بدن بیمار قرار می گیرد، سلولها و اندام های آن بخش از بدن بیمار مجدداً تعادل و سلامتی خود را به دست می آورند.

دیدگاهتان را بنویسید